Булава - фестиваль бойових мистецтв

Фестиваль бойових мистецтв #Булава - щорічний національно-патріотичний фестиваль.

Щороку в травні місяці в Центральному парку, смт Калинівка, що знаходиться у Васильківському районі ми проводимо фестиваль бойових мистецтв.

Нами було побудовано новий спортивний комплекс, який ми назвали на честь видатного українського спортсмена Івана Піддубного. Спортивні змагання проходять в спорткомплексі часто. Наймасштабніший ми вирішили поєднати з фестивалем, адже приїжджають спортсмени зі всієї країни. Так і виникла ідея проведення військово-патріотичного фестивалю бойових мистецтв «Булава».


Головною особливістю заходу є поєднання культурного та спортивного розвитку Васильківщини, та й України в цілому. Етно-фестиваль з бойових мистецтв, який показує наскільки ми є спортивною та сильною духом нацією. Наші народні, часом забуті, види бойових технік мають бути відомі і передаватися молодому поколінню. Національно-патріотичне виховання наших дітей – одна з головних задач розвитку Васильківщині.


В рамках фестивалю проходить Всеукраїнський турнір з спортивного метання ножа та сокири, а також Відкритий Чемпіонат Київської області, з таких видів спорту:

- Панкратіон;

- Греплінг;

- Український рукопаш СПАС.

Окремо, ми робимо акцент на культурній частині фестивалю, святковий концерт на якому виступають такі відомі виконавці як KiRA MAZUR, соліст гурту «Тінь Сонця», Тарас Силенко та ін.

Під час всього фестивалю працює «Алея майстрів» з майстер-класами, бойові майстер-класи для різних вікових груп, виставка зброї, фотозони з професійним фотографом, частування гостей кулішем, театр вогню.


Майже 400 учасників. У змаганнях приймають участь команди спортсменів не лише з Київської області, а й з різних регіонів України: м.Запоріжжя, Запорізька область, Миколаївська область, Хмельницька область, м. Рівне, м. Кропивницький, м. Дніпро, м. Черкаси.

Показові виступи козацьких організацій, демонстрація прийомів рукопашу в козацьких бойових мистецтвах та володіння холодною зброєю: «Козацький лицарський клуб», м. Фастів, Осередок Спас Вихор - м. Запоріжжя, «Бузький Спас» - Миколаївська область, «Тося Козачка» - м. Миколаїв, Осередок Спас Воля - м. Запоріжжя, Спас «Штурм» - м. Дніпро, Гурт «Червона Калина» - м.Запоріжжя та м. Маріуполь, Козак Віталій - майстер батога.


Спортивні змагання в спортивному комплексі ім. Івана Піддубного розпочинаються о 09:00 та закінчились о 23:00. Запеклі поєдинки не залишили байдужими нікого. Кожен відвідувач мав змогу повболівати за своїх спортсменів. 

Фестиваль відвідують близько 4000 тис гостей. Завдяки спільній злагодженій роботі голови Васильківської районної ради Н.О.Баласинович, голови Калинівської селищної ради Ю.О.Олексенко, голови ГО "Козацький лицарський клуб" О. Чернишенко, меценатів, колективу Васильківської районної державної адміністрації, організаторам та соцально-відповідальній компанії KLO, які завжди підтримують патріотичні проекти, військовій частині А2860, волонтерській групі молоді ми отримали високий рівень організації масштабного заходу, де кожний знайшов для себе те, що йому до душі.
За спокій і здоров'я учасників і гостей 
турбувалися медики, поліція та рятувальники.


Велика подяка кожному хто працює над створенням цього захопливого дійства!

Безумовно виділити щось окремо – неможливо. Весь час по сценарію на різних локаціях відбувались вражаючі видовища! Виступ кінного театру вразив своєю майстерністю та неймовірними трюками. Показові виступи команд з бойових мистецтв перенесли кожного з відвідувачів у період розквіту козацтва. Свою майстерність в метанні ножів, стрільби з луку, поїздити верхи міг спробувати кожний. Концерт з виступами народних колективів, Тараса Силенко, Сергія Василюка та Кіри Мазур подарував святковий настрій кожному. Феєричним завершення фестивалю стало неймовірне фаєр-шоу!

Результатом най масштабнішого фестивалю Васильківського району  – фестивалю бойових мистецтв «Булава», стало спортивно-активне, соціально-культурне, патріотичне виховання.  Поєднання спорту та мистецтва, сили та мужності, феєрія музики, танцю та бою! Самобутні бойові мистецтва українського народу, козацький дух та відважність були поруч із кожним гостем фестивалю. Ми українці пращури славетних козаків, і ми цим пишаємось! Популяризуємо наші духовні цінності, народну етнічність та наші українські техніки боротьби. Запрошуємо всіх з родиною та друзями!
Дивіться також


  • Робоча зустріч в Калинівському ЦДЮТ
  • 
  • Калинівській ОТГ – БУТИ!
  • 
  • #Булава 2019 - приємні спогади
  • 
  • Благодійність в поєднанні зі спортом
  • 
  • Владислав Одинець: «Здорові громадяни – найцінніший скарб держави»